Trzecie spotkanie z cyklu Architektura Kryzysu Klimatycznego – Architektura i OZE

We wtorek, 16 czerwca 2020 o godzinie 18.00 odbędzie się trzecie wydarzenie z cyklu ARCHITEKTURA KRYZYSU KLIMATYCZNEGO, pt. ARCHITEKTURA i OZE, organizowane przez Koło Architektury Zrównoważonej OW SARP oraz Zodiak Warszawki Pawilon Architektury. Spotkanie będzie miało charakter webinaru.

Serdecznie zapraszamy do przyjrzenia się z nami odnawialnym źródłom energii i sposobom ich harmonijnej integracji z architekturą.

W spotkaniu udział wezmą: 

Justyna Juchimiuk – architekt, naukowiec, nauczyciel akademicki (Wydział Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego), autorka i współautorką publikacji na temat odnawialnych źródeł energii w architekturze i urbanistyce.

Piotr Kuś – właściciel pracowni architektonicznej Punkt Zero specjalizującej się w innowacyjnych technologiach z zakresu energetyki i ekologii budynków, projektant między innymi Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego.

Adam Targowski – menedżer ds. zrównoważonego rozwoju w Skanska Commercial Development Europe. Zespół Adama jest odpowiedzialny za wyznaczanie projektom celów w zakresie zrównoważonego rozwoju

Partnerami spotkania są Odział Warszawski SARP, Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów RP, PLGBC – Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, a partnerem strategicznym jest Spectra Lighting.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/278758736643027/

Serdecznie zapraszamy!