ARCHITEKTURA KRYZYSU KLIMATYCZNEGO – Reduce, Reuse, Recycle

Serdecznie zapraszamy na kolejne (już ósme) wydarzenie z cyklu ARCHITEKTURA KRYZYSU KLIMATYCZNEGO, które odbędzie się 2.03.2021 o 18.00 na kanale YouTube’owym Warszawskiego Pawilonu Architektury Zodiak. Tytuł spotkania: Reduce, Reuse, Recycle, co oznacza, że rozmawiać będziemy o koncepcji architektury cyrkularnej.

W spotkaniu udział wezmą:

Henryk Stawicki – strateg wzornictwa w Change Pilots i wykładowca School of Form SWPS, który przybliży idee projektowania cyrkularnego.

Dorota Sibińska – architektka, założycielka XYstudio, projektantka wielu nagradzanych realizacji w tym m.in. Domu dla bezdomnych w Jankowicach, o którym opowie przede wszystkim w kontekście powtórnego wykorzystania materiałów i elementów budowlanych.

Dominika Zielińska – architektka, współwłaścicielka studia Workplace, która zaprezentuje wnętrza biurowe Less Waste Office zaprojektowane w około 80% z materiałów odzyskanych, ekologicznych i z recyklingu.

Organizatorami spotkania są:
·      Koło Architektury Zrównoważonej OW SARP,
·      Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów RP,
·      PLGBC – Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego
·      Zodiak Warszawki Pawilon Architektury

Link do wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/434102137891553Wydarzenie

można też oglądać na kanale YouTube:  https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0ZF6okW-stiIk_yx5KbENTPmFIVwY7QvHO_MJEksv0Yx-CSQ3LCgpilts&v=-Z7Kw7Ty7hc&feature=youtu.be&ab_channel=ZODIAKWarszawskiPawilonArchitektury